Strona Główna

     Okna PCV - linia KL
     Okna PCV - linia TR
     Okna PCV - linia LX
     Okna Drewniane

     Drzwi Wejściowe PCV
     Drzwi Wejściowe Drewniane
     Drzwi Wejściowe Antywłamaniowe

     Parapety
     Rolety
     Roletki Materiałowe
     Żaluzje Wewnętrzne
     Moskitiery
     Zabudowy Aluminiowe
     Marmex
     Okna Otwierane na Zewnątrz

     Porady
     Formularz Wyceny
     Przykładowe Ceny Okien
     O Firmie
     Kontakt


     Adres naszego biura:

     OHTON EXPO Okna Wrocław
     ul. Świeża 79
     54-060 Wrocław
     tel./fax 71 - 355 23 44

English version

Okna PCV - linia KL


Okna PCV CLASSIC z profili:

  • Avantgarde 7000
  • OVLO

Avantgarde 7000 to profil okien pięciokomorowych z dwiema uszczelkami przylgowymi, szara bądź czarną. Wzmocnienia metalowe zapewnia sztywność ramy okiennej. Okucia obwiedniowe SIEGENIA spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa oraz funkcjonalności.

okna PCV - linia KL Wszystkie szyby zespolone pochodzą od renomowanych producentów o przenikalności cieplnej k=1,0 izolacyjności akustycznej ograniczającej natężenie hałasu (32-44 dB). Okna PCV z tego segmentu charakteryzują się trwałością, funkcjonalnością przy zachowaniu niskich kosztów. Jest to idealne połączenie wysokiej jakości z niską ceną.

PRODUKCJA: Dobroplast w Zambrowie

Okna PCV produkowane są na dziesięciu liniach technologicznych, wyposażone w najnowocześniejszy park maszynowy renomowanych firm zachodnich: niemieckiej Rotox i Fimtec oraz austriackiej Lisec. Dobrze przeszkolona kadra pracownicza doskonale dba o to aby okna PCV były wykonane z najwyższą starannością, oraz nieustannie dbają o rozwój i poszerzanie umiejętności zawodowych.

Gdy decydujemy się wymienić nieszczelne, stare okna na nowe lub budujemy dom od podstaw, stajemy przed dylematem, co wybrać - okna PCV czy drewniane. Każde rozwiązanie ma swoje atuty. W tym miejscu chcielibyśmy pokazać Państwu, co można zyskać, decydując się na tańszą z opcji, czyli okna PCV, które mimo syntetycznego tworzywa wcale nie sprawują się gorzej niż drewniane.

Dużą zaletą, jaka charakteryzuje okna PCV, jest elastyczność ich profili. Pozwala ona na to, by wykonać produkt nie tylko w dowolnym rozmiarze, ale i kształcie. Dopasujemy więc rozwiązanie nawet do najbardziej nietypowego budownictwa. Okna PCV to także sposób na komfortową, ale też kontrolowaną, wentylację. Maksymalnie zamknięte gwarantuje idealną szczelność, która sprawia, że zimą ciepło nie ucieka szczelinami. A jeśli chcemy bez wietrzenia wymienić powietrze na nowe, ustawiamy położenie klamki na mikrowentylację. Co więcej, okna PCV są wytrzymałe, niepalne i odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Można nawet zamontować je w innym kolorze niż biały.

NW budownictwie trzeba stale udoskonalać produkty tak żeby dostosowywać się do panujących standardów, doskonały przykładem są okna PCV OVLO. Łaczą w sobie doskonałą jakość wykonania , bezpieczeństwo, estetykę i komfort, Okna OVLO to wyższa klasa okien przewidziana dla nowoczesnego budownictwa.

Zalety:
  • 6-komorowa budowa zapewnia doskonałe parametry cieplne
  • szerokość zabudowy 80 mm to 15% więcej niż w większości systemów spotykanych na rynku
  • mocny o podwyższonej sztywności gwarantuje większą swobodę w projektowaniu konstrukcji okien
  • odpowiednią szczelność gwarantują uszczelki z EPDM
  • markowy, niemiecki system okuć SIEGENIA AUBI zapewnia komfort obsługi i wysoki poziom bezpieczeństwa
  • odporny na zabrudzenie i czynniki atmosferyczne, łatwy w utrzymaniu czystości


Zapraszamy do naszego biura: Wrocław, ul. Świeża 79.
  
 
  OHTON EXPO Okna Wrocław
ul. Świeża 79, 54-060 Wrocław, tel./fax +48 71 355 23 44, email

OHTON EXPO Okna Wrocław